Happy Hoppy komplet

Výukový program pro děti, komplet Happy Hoppy, umožňuje osvojit si anglický jazyk přirozenou a zábavnou formou. Nabízí komplexní řešení nejen pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče, kteří by chtěli naučit své děti anglicky v prostředí domova a vlastním tempem.

Připravili jsme dvanáct základních tematických okruhů, se kterými se děti seznámí pomocí jednoduchých písniček a audioslovníčku, provázeného veselými ilustracemi i fonetickým přepisem v přiloženém bookletu. Děti, které se s angličtinou setkávají poprvé, si tak osvojí více než sto slov základní slovní zásoby.

Znalost slovíček mohou následně děti procvičovat při vyplňování celé řady názorných pracovních listů i prostřednictvím pexesa. A konečně – společně se radujte z toho, co už umíte, při společném hraní dvou deskových her.

Naším hlavním cílem je, aby práce s cizím jazykem byla především radostí a zábavou.
Angličtina pro děti – angličtina hrou!

Písničky na CD

Nejdůležitější součást výukového systému tvoří písničky. Dětství hraje v učebním procesu klíčovou roli. Písničky, básničky a říkanky, které se jako děti naučíme, si mnohdy pamatujeme po celý život. Jednoduché melodie spolu s neustálým opakováním nám pomáhají lépe si je vštípit do paměti. písničky na CDTouto skutečností se inspirovala i naše angličtina pro děti, a proto na stejném principu jsou založeny i anglické písničky na CD Happy Hoppy, které pomáhají dětem k tomu, aby si snadno zapamatovaly základní slovní zásobu a komunikační fráze. Happy Hoppy zároveň naplňuje přirozenou potřebu dětí spojit jazykový projev s pohybem. Audio nahrávky slovní zásoby namluvené rodilým Angličanem zaručí dětem poslech té správné výslovnosti.

Malou ukázku z našeho Audio CD1
(9. písnička „At the Zoo“) si můžete poslechnout:

Pracovní listy

Komplet Happy Hoppy dále obsahuje čtyřicet pracovních listů, které slouží k procvičování nabyté slovní zásoby pomocí příjemných činností jako kreslení, počítání, spojování či řešení jednoduchých hlavolamů. Tím si děti nejen zopakují, co se naučily, ale zároveň budou celistvě rozvíjet své myšlení a kreativitu. Každý list lze samozřejmě jednoduše okopírovat, a učitel je tak může využít k alternativní výuce nové látky, stejně tak jako k opakování učiva již probraného.

pracovní listy  pracovní listy  pracovní listy

 

Pexeso

Happy Hoppy česko-anglické pexeso skvěle doplňuje metodiku výuky anglického jazyka celého kompletu. Tato hra podporuje paměť, logické uvažování a děti ji milují. V každém páru je jedna kartička s barevným obrázkem opatřeným českým textem a druhá kartička se stejným obrázkem popsaným anglicky, včetně fonetického zápisu výslovnosti. Obrázky jsou srozumitelné a poutavé.

pexeso

Stolní hry

K dětství neodmyslitelně patří nejrůznější hry. Je to nejjednodušší a nejzábavnější způsob, jak získat nové znalosti a vědomosti. Děti při hře rozvíjejí svůj intelekt, ale i trpělivost, vytrvalost a paměť. Soubor dvou výukových her Happy Hoppy nabízí všem, kteří s dětmi pracují, možnost kreativně a smysluplně využít čas s nimi strávený. Vždyť čím více činností v angličtině děti konají, tím rychleji a efektivněji se jazyk naučí.

Zahrajte si a upevněte slovní zásobu z edice Happy Hoppy!

Komplet obsahuje mimo jiné i oboustrannou společenskou hru Happy Hoppy:
Let's go shopping + Friends!

stolní hry stolní hry

Texty písní, slovníček

Snadné zvládnutí prvních slovíček a frází dětem zaručují hravé a vhodně zvolené texty písniček. Osmnáct melodických písní na audio CD obsahuje přes sto slov základní slovní zásoby, které doprovázejí veselé ilustrace. Společně pokrývají dvanáct výukových témat uzpůsobených pro děti, které se s anglickým jazykem setkávají poprvé v životě. Malý zpěvník obsahuje názorné obrázky, texty všech písní a nechybí ani fonetický přepis jednotlivých slovíček.

Vyzkoušejte také ukázky slovní zásoby 13. „In the Sea“, 14. „Sea song“ a 2. píseň „Colours Song“ s naučnými videoklipy:

SEZNAM SKLADEB

01. Hello Song 11. Wild Animals 21. Fruit and Vegetables
02. Colours 12. At the Zoo 22. In the Garden
03. Colours Song 13. In the Jungle 23. Fruit and Vegetables Song
04. Farm Animals 14. Numbers 24. At home
05. On the Farm 15. How many? 25. Little Dog
06. Toys 16. In the Sea 26. The Weather
07. Toys Song 17. Sea Song 27. The Weather Song
08. What is It? 18. Food 28. Adjectives
09. Christmas 19. Food Song 29. Be Happy!
10. Christmas Song 20. Hungry Caterpillar 30. Goodbye Song