Happy Hoppy kniha

happy hoppy knihaO místo v dětské knihovničce se uchází další člen rodiny Happy Hoppy – angličtina pro děti. Jedná se o obrázkovou učebnici angličtiny, která na 40 stranách představuje základní slovíčka a fráze stěžejních témat předškolního a mladšího školního věku (barvy, počítání, bydlení, rodina, zvířata, počasí, jídlo, oblékání, pocity, svátky atd.) a jednoduché básničky.

Hlavní deviza této publikace se však skrývá hned na přední předsádce knihy, kde je umístěno audio CD s 26 tematicky zaměřenými písničkami i jednoduchým audioslovníčkem, namluveným rodilým mluvčím. Děti si totiž zafixují správnou výslovnost a zcela přirozeně si vytvoří paměťové vzorce nejběžnějších frází zejména prostřednictvím opakovaného a přirozeného poslechu.

Kniha má sloužit především jako doprovodný obrázkový a textový materiál ke vloženému CD (obsahuje texty všech písní i fonetický přepis jednotlivých slovíček), tedy jako určitý praktický a zábavný „booklet“, který lze vzít s sebou kamkoli na cesty a bez úhony vydrží i pobyt v dětské aktovce.

Uživatelé proto jistě ocení, že publikace je opatřena pevnou vazbou s uchycením CD na plastovém trnu, který odolá i častému používání.

 

happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha happyHoppy kniha